teisipäev, 26. oktoober 2010

Tere taas! Pole jõudnud vahepeal teile muljetada, sest  nädal on läinud kiirelt.
Nii - millega ma siis tegelesin...
Eelmisel teisipäeval tegelesin palju ettevalmistustega EEÜÜ (loe: Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus) õhtuks. Lisan siia ka õhtu materjale...

teisipäev, 19. oktoober 2010

Üks kaunis pilt


Ilusat sügist, sõbrad!

Kasulikke linke

Usun, et nii mõnigi tunneb huvi, kust võib leida huvitavaid ja kasulikke linke.
Püüan aeg-ajalt taas mõne uue lisada.
Head surfamist!

http://elupuunoored.wordpress.com

http://kaev.net/

Koolipäev

Tere kõigile huvitundjatele!
Nüüd olete saabunud minu esimesele blogile. Tundke end mugavalt ja lõõgastuge...
Kus ma olen? EMK Teoloogilises seminaris järjekordses arvutitunnis. 
Millega ma tegutsen? Õpin, kuidas luua endale ise blogi. 
Tänud õppejõud Reinule! Väga tore on jälle targemaks saada! :)