Tere kõigile huvitundjatele!
Nüüd olete saabunud minu esimesele blogile. Tundke end mugavalt ja lõõgastuge...
Kus ma olen? EMK Teoloogilises seminaris järjekordses arvutitunnis.
Millega ma tegutsen? Õpin, kuidas luua endale ise blogi.
Tänud õppejõud Reinule! Väga tore on jälle targemaks saada! :)