Käisin ühel parimatest konverentsidest üldse! Selleks oli GLS ehk Global Leadership Summit - rahvusvaheline videokonverents juhtidele. Eestis oli võimalik sellest osa võtta
TTÜ peahoones 12. - 13. nov. 2010.
Tekkis uusi ideid, visioone, pani sügavalt järele mõtlema omaenda elu ning eesmärkide üle.
Palju tarkuseteri, mida kasutada nii oma juhtimisoskuse arendamisel kui ka igapäevaelu praktikas.
Igatahes super!
Minu lemmik oli TOMS Shoes looja Blake Mycoskie lugu: Kuidas otsusest midagi head teha on kasvanud välja firma, mis on paljudele lastele õnnistuseks tasuta jalanõude näol.
http://www.gls.ee/2010/index.php/component/content/article/38/72-2010-blake-mycoskie.html
Mycoskie blogi: http://blakemycoskie.blogspot.com/
http://www.gls.ee/2010/index.php/component/content/article/38/72-2010-blake-mycoskie.html
Mycoskie blogi: http://blakemycoskie.blogspot.com/
Loe veel:
Kahjuks TOMSe veel Eestist osta ei saa, aga Soomes on need kuuldavasti juba müügil. :)
Lisaks, meil on võimalus anda oma panus reklaamimaks seda head ettevõtmist ja seda täiesti TASUTA - ühinegem 5. aprillil 2011 tuhandete inimestega üle maailma - päev ilma jalanõudeta...
Loe lisaks:
Kes vajab just TÄNA sinu abi?
Mida saaksid teha SINA, et tõsta kellegi elukvaliteeti?
Alustada võib ka ühest väiksest sammust, algselt tühisena või võimatuna näivast ideest...